На Волині від менінгококової інфекції помер підліток. Що відомо

На Волині від менінгококової інфекції помер підліток. Що відомо

На Волині від менінгококової інфекції помер 17-річний підліток. Триває епідрозслідування, – розповіла Суспільному заступник керівника обласного центру контролю та профілактики хвороб Ірина Єнжиєвська.

Хлопець помер 16 лютого. Це перший випадок хвороби від початку року.

Зі слів епідеміологині, епідрозслідування розпочали одразу після повідомлення медиків про підозру на менінгококову інфекцію. Наразі епідеміологи проводять бактеріологічні обстеження контактних осіб за місцем навчання і проживання підлітка. Джерело зараження встановлюють.

"Розслідування триває ще, оскільки виявляються ще носії менінгококової інфекції тому коло контактних осіб розширюється", – зазначила Ірина Єнжиєвська.

Торік на Волині зафіксували чотири випадки менінгококової інфекції. Усім недужим було менше дев'яти років. Одне немовля померло.

Як розповіла лікарка-епідеміологиня, менінгококова інфекція – одне з найбільш важких гострих інфекційних захворювань. Може розвиватися блискавично.Передається через близький контакт із хворим. Головні симптоми: гарячка, головний біль, сплутана свідомість, нудота і висипання на шкірі у вигляді зірочок.

Читайте також: "На Волині зафіксували спалах вірусного паротиту"

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок