Apple розпочинає навчальну програму для режисерів

Apple розпочинає навчальну програму для режисерів

Силует людини на фоні лого компанії Apple
Логотип компанії Apple. Логотип компанії Apple. Фото: AP

Компанія Apple запускає курси Apple Studios Directors Program для режисерів у США, щоб випускники програми знімали більше контенту для стримінгу Apple TV+Apple TV+ — відеосервіс від компанії Apple, запущений 1 листопада 2019 року. Вперше його анонсували актори Дженніфер Еністон, Опра Вінфрі, Стівен Спілберг і Джейсон Момоа під час їхнього виступу на спеціальному заході, який проводився 25 березня 2019 року компанією Apple в театрі імені Стіва Джобса..

Про це повідомляється на сайті компанії.

Навчальна програма триватиме пів року. Вона включатиме майстер-класи, сфокусовані на побудові та розвитку кар’єри режисера, дискусії з досвідченими професіоналами галузі, які поділяться секретами майстерності.

"У студентів буде можливість бути режисерами серіалів Apple StudiosApple Studios — це американська кіно- та телевізійна компанія, яка є дочірньою компанією Apple. Вона спеціалізується на розробці та виробництві телевізійних серіалів і фільмів для цифрового потокового відеосервісу Apple Apple TV+., а також отримати унікальний досвід в Apple ParkШтаб-квартира компанії Apple в Купертіно, штат Каліфорнія, США", — йдеться у повідомленні.

Заявку можна подати з 23 лютого до 1 березня 2023 року. В програмі може взяти участь кожний охочий, однак діє вона лише у Сполучних Штатах Америки.

"Для участі в програмі буде обрано трьох кандидатів", — йдеться в повідомленні компанії Apple.

Читайте також

Через Apple's Books можна послухати книги, озвучені штучним інтелектом

На Apple TV знайшли пропагандистський фільм "Ополченочка"

На початок