Король Чарльз III відвідав українських військових, які навчаються в Англії

Король Чарльз III відвідав українських військових, які навчаються в Англії

Король Чарльз III відвідав українських військових, які навчаються в Англії
. Король Чарльз ІІІ зустрічається з українськими військовими 20 лютого 2023 року. Скріншот з відео

Король Великої Британії Чарльз ІІІ відвідав навчальну базу на південному заході Англії, де проходять навчання українські військові. Про це повідомляє видання Express.

Король у супроводі начальника Генерального штабу генерала Патріка Сандерса спостерігав, як українські вояки навчаються атакувати позиції противника.

Чарльз III поспілкувався з британськими та іноземними інструкторами, а також з українськими солдатами.

Курс для українських військовослужбовців триває 35 днів і надає їм основні знання, зосереджені на ураженні цілей й виживанні.

Що відомо про навчання українських військових у Великій Британії

21 липня у Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що протягом найближчих місяців під керівництвом Збройних сил Великої Британії проведуть навчання близько 10 тисяч українців. Навчання проводяться на об’єктах по всій Великій Британії з понад 1000 інструкторами з 11-ї бригади сприяння силам безпеки.

У листопаді посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс повідомила, що програму підготовки українських військовослужбовців, яку запропонувала Велика Британія, підтримали вже понад 10 країн Заходу.

4 грудня у Великій Британії добігла кінця остання цьогорічна серія тренувань для українських військовослужбовців за участі канадських інструкторів.

Посол України у Великій Британії Вадим Пристайко повідомив, що у 2023 році ще 19 200 солдатів та офіцерів Збройних сил Україні пройдуть навчання на території Сполученого королівства.

На початок