США хочуть посилити санкції проти Росії до роковин її агресії проти України — Bloombeg

США хочуть посилити санкції проти Росії до роковин її агресії проти України — Bloombeg

ЗМІ
США хочуть посилити санкції проти Росії до роковин її агресії проти України — Bloombeg
. Президент США Джо Байден під час брифінгу 12 січня 2023 року, фото: AP

Адміністрація президента Сполучених Штатів Джо Байдена планує запровадити нові санкції проти ключових галузей Росії, а також посилити експортний контроль.

Про це повідомляє Bloomberg із посиланням на власні джерела.

"Заходи будуть спрямовані проти оборонного та енергетичного секторів Росії, фінансових установ та кількох осіб, за словами людей, знайомих із цим питанням. Очікується також, що США та їхні союзники зосередять свою увагу на запобіганні ухилянню та обходу санкцій, а також на підриві підтримки, яку Росія отримує від третіх країн", — зазначає видання.

Представники Ради національної безпеки Білого дому не прокоментували ситуацію.

Як пишуть журналісти, лідери США та Європи готуються до того, що конфлікт в Україні може суттєво затягнутися. На цьому тлі союзники України поспішають доставити зброю, яка зупинить посилені атаки Росії на східному та південному фронтах, а навесні забезпечать можливість українського контрнаступу.

"У рамках нарощування зусиль Європейський союз може змусити банки та інші установи повідомляти про російські активи, які перебувають під санкціями, якими вони володіють, в рамках нового пакету заходів, який блок також має намір затвердити наступного тижня", — зазначається в публікації.

При цьому санкції ЄС вимагають підтримки всіх держав-членів, пише видання.

Читайте також

10-й пакет санкцій ЄС: росіяни можуть залишитися з алмазами, але без унітазів — ЗМІ

На початок