Дефіцит в енергосистемі відсутній, відключення не плануються — Укренерго

Дефіцит в енергосистемі відсутній, відключення не плануються — Укренерго

Дефіцит в енергосистемі відсутній, відключення не плануються — Укренерго
. Фото: ДТЕК/Telegram

Станом на ранок 19 лютого в енергосистемі України відсутній дефіцит потужностей. З огляду на низьке споживання планові відключення електроенергії в регіонах не передбачаються.

Про це повідомила пресслужба "Укренерго".

"Дефіцит потужності в енергосистемі відсутній і не прогнозується. Всі електростанції працюють згідно з командами диспетчерів "Укренерго" та графіками", — йдеться у повідомленні.

При цьому споживання електроенергії — найнижче за весь тиждень, що є характерним для ранку неділі.

"Зростання споживання прогнозується ввечері та завтра на ранок. Зараз для енергосистеми є надзвичайно важливим уникати як пікових навантажень, так і провалів у споживанні. Просимо розподіляти користування енергоємними приладами впродовж доби", — зазначили в компанії.

З огляду на ситуацію ліміти споживання до областей не доводились через відсутність дефіциту в потужності в енергосистемі. Водночас у разі зміни ситуації та при зростанні споживання можливе застосування відключень, попередили в "Укренерго".

Водночас відключення за графіком все ще вимушено застосовуються через мережеві обмеження в Одесі та Одеському районі. Також погодинні відключення можливі в окремих районах Києва та Київської області у зв’язку з проведенням обленерго ремонтних робіт.

Читайте також

Китайське бачення миру, злочини Росії проти людяності, Україна зі світлом. 361 день війни. Онлайн

На початок