Медзаклади Житомирщини отримали від ЮНІСЕФ монітори життєвих функцій пацієнта

Медзаклади Житомирщини отримали від ЮНІСЕФ монітори життєвих функцій пацієнта

Медзаклади Житомирщини отримали від ЮНІСЕФ монітори життєвих функцій пацієнта
Медзаклади Житомирщини отримали пів сотні моніторів життєвих функцій пацієнта від ЮНІСЕФ. Фото: Суспільне Житомир

17 лютого 17 медичних закладів Житомирщини отримали пів сотні моніторів життєвих функцій пацієнта від Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ.

За словами медичної директорки обласного перинатального центру Олени Астрейко, обладнання допоможе їхньому закладу працювати безперебійно, витримувати блекаути і надавати якісну допомогу і вагітним жінкам, і породіллям, і самим новонародженим.

У 2022 році в перинатальному центрі прийняли півтори тисячі пологів – за цей час там народилися 260 недоношених дітей, 45 з яких мали вагу до півтора кілограма.

"Цей прилад дозволяє стежити за станом людини і контролювати шість основних життєвоважливих показників: оцінювати функцію дихання, функцію роботи серцево-судинної системи, вимірювати температуру, тиск. Тобто це обов’язкова складова супроводу за пацієнтом, який знаходиться, як мінімум, в стані середньої важкості, а таких пацієнтів буває досить багато в лікарнях. Крім того, заклади отримали комплекти для надання хірургічної допомоги, якої потребують жінки, що народжують", – розповів координатор напрямку охорони здоров'я крос-секторального проєкту від ЮНІСЕФ Олександр Зарицький.

Медзаклади Житомирщини отримали від ЮНІСЕФ монітори життєвих функцій пацієнта
Олександр Зарицький. Фото: Суспільне Житомир

"Сьогодні восьми обласним комунальним закладам передали обладнання на загальну суму понад три з половиною мільйони гривень, яке вкрай необхідне для народження дітей", – сказав голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Ще по темі

  • 15 лютого представники ЮНІСЕФ передали 200 аптечок та 200 радіаторів для Пунктів незламності та шкільних укриттів чотирьом громадам Житомирщини.
  • Приладдя для занять геометрією: 104 набори "Школа в коробці" від UNICEF отримали заклади освіти Житомирщини.
  • Допомагають сім'ям з дітьми: у Житомирі погодили подальшу роботу мобільної дитячої точки від ЮНІСЕФ і перенесли її до іншої локації.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок