Немає зарплати другий місяць: як виживають медики у Смілі

Немає зарплати другий місяць: як виживають медики у Смілі

Немає зарплати другий місяць: як виживають медики у Смілі

У Смілі, що на Черкащині, медикам за травень не виплатили зарплату. Аванс працівники отримали у неповному обсязі. Про це повідомила Суспільному головна лікарка Смілянської міської поліклініки Валентина Покотиленко. Із її слів, минулого місяця на утримання медзакладу міська влада не спрямувала грошей.

Терапевтка Олена Данилюк працює в Смілянській міській поліклініці 27 років. Жінка розповіла, що має по пів ставки у відділенні денного стаціонару та відділенні профілактики. У травні отримала аванс у сумі 1 600 гривень.

Ольга Льовкіна – прибиральниця у семиповерховій будівлі медзакладу. Минулого місяця, зі слів жінки, отримала 800 гривень авансу.

Ірина Сухарєва, завідувачка клініко-діагностичною лабораторією розповіла, що нині її родина живе тільки на зарплату чоловіка.

Немає зарплати 2-й місяць: як виживають медики у Смілі

Усього у Смілянській міській поліклініці 280 працівників. Для виплати авансу й зарплати на місяць необхідно один мільйон вісімсот вісімдесят тисяч гривень, розповіла виконуюча обов’язки директорки поліклініки Валентина Покотиленко. Із цієї суми в травні медзаклад отримав лише 460 тисяч гривень від Нацслужби здоров’я. З її слів персонал має наміри звільнятися через скрутне фінансове становище.

Немає зарплати 2-й місяць: як виживають медики у Смілі

Зі слів Андрія Журіди, начальника юридичного відділу виконкому Смілянської міськради, така ситуація виникла, тому що заклади надають недостатню кількість платних послуг.

Міський голова Сміли Олексій Цибко у коментарі Суспільному пояснив, що другий місяць депутати не можуть зібратися на засідання і вплинути на них він не може.

Авторка Тетяна Недбайло

Читайте також

На початок