"Житомиртеплокомуненерго" збирається стягувати заборгованість за тепло: містяни винні близько 200 мільйонів гривень

"Житомиртеплокомуненерго" збирається стягувати заборгованість за тепло: містяни винні близько 200 мільйонів гривень

"Житомиртеплокомуненерго" збирається стягувати заборгованість за тепло: містяни винні близько 200 мільйонів гривень
Фото: УНІАН

Заборгованість житомирян за тепло перед "Житомиртеплокомуненерго" становить близько 200 мільйонів гривень. У комунальному підприємстві збираються провести претензійну роботу з боржниками. Про це повідомила пресслужба "Житомиртеплокомуненерго" на своїй сторінці у мережі Facebook.

"Борги за тепло зростають щодня. Наразі ми вже маємо заборгованість житомирян за тепло перед "Житомиртеплокомуненерго" близько 200 мільйонів гривень. Це ставить під загрозу роботу підприємства, можливість постачання тепла в оселі жителів міста", – йдеться у повідомленні.

У комунальному підприємстві повідомляють, що обставини змушують розпочати стягнення з боржників заборгованості за тепло.

"Ми дякуємо тим споживачам, які сумлінно ставляться до виконання своїх зобов'язань. Протягом останніх років ми лояльно ставилися до боржників. Нині обставини змушують нас взятися за стягнення заборгованості за тепло. Найближчим часом маємо провести претензійну роботу стосовно боржників. Готуємо заяви до суду з подальшим стягненням боргів через продаж майна".

У "Житомиртеплокомуненерго" зауважують, що претензійна робота стосуватиметься всіх боржників, а особливо 749 домогосподарств, у яких борги становлять вже десятки тисяч гривень.

"Наш обов'язок зараз як підприємства, так і споживачів – зробити все можливе, щоб зберегти об'єкти критичної інфраструктури. Тому звертаємося до житомирян з проханням погасити заборгованість за теплопостачання. У разі, якщо споживач не можете заплатити, потрібно звернутися до "Житомиртеплокомуненерго" для проведення реструктуризації боргу", – радять у комунальному підприємстві.

Читайте також

  • У Житомирі перерахують платіжки за тепло: чому і кому робитимуть перерахунок.
  • В Житомирі не вистачає операторів та машиністів котелень.
  • Платіжки є, тепла немає: у Житомирі мешканці двох багатоповерхівок платять за опалення під'їздів, хоча тепла там немає.
  • На 100% – в "Житомиртеплокомуненерго" розповіли про рівень забезпечення альтернативними видами палива.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок