На "Ягодині" ускладнений рух. У черзі – кілька сотень вантажівок

На "Ягодині" ускладнений рух. У черзі – кілька сотень вантажівок

На міжнародному пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" станом на 14:30 16 лютого в черзі на виїзд з України очікують 300 вантажних автомобілів, – розповіла Суспільному речниця Волинського прикордонного загону Маргарита Вершиніна.

З її слів, рух ускладнений. "Через протести пропуск вантажівок до Республіки Польща польською стороною призупинено. Прогнозуємо, що транспорт може накопичуватися", – сказала Маргарита Вершиніна.

Ускладнення руху транспорту відбувається через акцію протесту польських аграріїв. За інформацією польської сторони на в'їзд в Україну перед "Дорогуськом" очікують кілька сотень вантажівок. Натомість автобуси пропускають через кордон на виїзд та в'їзд у звичному порядку.

Окрім того, в пункті пропуску "Устилуг" у черзі на виїзд з України наразі перебувають 30 легкових автомобілів і 40 вантажівок.

Що відомо

  • 16 та 17 лютого на міжнародному пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" можливі затримки руху транспорту на кордоні через акцію протесту польських аграріїв. Акції триватимуть до 24:00 17 лютого, водіїв просять враховувати інформацію про ускладнення.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок