Одеський ДТЕК оштрафували на 85 тис. грн: у чому причина

Одеський ДТЕК оштрафували на 85 тис. грн: у чому причина

Одеський ДТЕК оштрафували на 85 тис. грн: у чому причина
Електромережі. Фото: УНІАН

"ДТЕК Одеські електромережі" оштрафували на 85 тис. грн через відчутність на офіційному сайті компанії у розділі "графіки відключення" інформації про актуальність графіків. Про це стало відомо із засідання НКРЕКПНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 15 лютого.

Штраф наклали у зв'язку з порушенням правил актуалізації графіків на сайті кожні 30 хвилин. У ДТЕК своєю чергою заявили, що правилами не передбачене розміщення часу публікації графіків, проте у НКРЕКП стверджують, що без цього не можуть перевірити, чи актуальною є інформація на сайті компанії.

"Оператор систем розподілу має забезпечити розміщення на власному офіційному вебсайті в мережі Інтернет інформації про час початку та закінчення перерви електропостачання споживачам із зазначенням назв населених пунктів, вулиць, будинків, корпусів тощо та назв перерв (планова, аварійна, застосування графіків обмеження споживачів) та кожні 30 хвилин актуалізовувати зазначену інформацію", — йдеться у проєкті постанови.

Гендиректор "ДТЕК Одеські електромережі" Дмитро Григор'єв заявив, що щодо цієї перевірки надали письмові заперечення і компанія не згодна із таким рішенням.

Що відомо

24 січня "ДТЕК Одеські електромережі" також оштрафували на 85 тисяч гривень за недотримання нормативно-правових вимог, а також порушення розподілу з електричної енергії. Проте компанія заявила, що не згодна з рішенням та збирається оскаржувати його в суді.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок