Як боронять українські кордони на Сумщині бійці 115 ОМБр

Як боронять українські кордони на Сумщині бійці 115 ОМБр

115-ту окрему механізовану бригаду сформували у березні 2022 року. На Сумщину вона прибула з Черкащини і нині її бійці боронять українські рубежі на кордоні з Росією в Сумському районі. Про те, як несуть службу на прикордонні, розповіли кореспондентам Суспільного.

Тут служать чоловіки з різних куточків України. Юрій Автухович родом з Дніпропетровщини. Війна його застала за навчанням, каже: "Я навчався, у свій час, закінчив Харківський інститут танкових військ. Я встиг тільки 4 роки закінчити і отримав диплом бакалавра і війна далі не дала отримати магістратуру".

Як боронять українські кордони на Сумщині бійці 115 ОМБр
Фото: Суспільне Суми

Командир роти на псевдо "Бугай" — з Вінниччини. Говорить, що також був курсантом, коли почалося повномасштабне вторгнення росіян, навчався у Львові:

"В Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, перший факультет бойового застосування військ. Курсантом з 2018 року, у 2022 році за прискореним випуском, випустився".

Як боронять українські кордони на Сумщині бійці 115 ОМБр
Командир роти "Бугай"/Фото: Суспільне Суми

Перший бойовий досвід, каже чоловік, вони здобули у боях за Сєверодонецьк.

"Були ситуації, коли піхота противника намагалася бентежним вогнем перевіряти чи ми є на місцях, у відповідь відкривався вогонь з нашого стрілецького озброєння, що показати, що ми є і звідси не збираємось нікуди йти", — розповідає командир роти. "Бугай" додає: допомагають місцеві люди та волонтери з усієї України.

Читайте також

  • Сумиобленерго отримало німецьке обладнання для підстанцій, які були зруйновані через російські обстріли

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок