Процедура проходження іспитів та отримання документів моряками змінилась: що нового

Процедура проходження іспитів та отримання документів моряками змінилась: що нового

Процедура проходження іспитів та отримання документів моряками змінилась: що нового
Фото ілюстративне. Джерело: pexels.com

З 14 лютого в Україні розпочала роботу оновлена за складом та функціоналом Державна кваліфікаційна комісія моряків. Про це повідомили в Міністерстві інфраструктури України.

Також змінили підхід до процедури проходження іспитів і отримання кваліфікаційних документів моряків. Відтепер моряк подає документи на розгляд безпосередньо до Адміністрації судноплавства або до сервісних центрів Моррічсервіс. Перший такий центр відкрили в Києві. У них будуть проходити іспити на підтвердження/подовження кваліфікації та видача документів за спрощеною процедурою.

"Нові члени ДККМ є частиною команди Адміністрації судноплавства, відтепер ніхто не може вплинути на рішення за результатами проходження моряком іспиту. ... Інспекція з підготовки і дипломування моряків, до якої виникало багато запитань, на завершальній стадії ліквідації", — йдеться у повідомленні Мінінфраструктури.

Також реформа передбачає повний перехід до міжнародних стандартів в дипломуванні, зокрема, максимальна автоматизація процесів та цифровізація послуг для моряків, що, за даними міністерства, має звести до мінімуму вплив людського фактору.

Читайте також

  • В Одеському порту викрили схему з продовження документів морякам, які перебувають за кордоном
  • В Одесі біля будівлі СБУ мітингували моряки: що відомо
  • В Одесі СБУ затримала керівницю "Українського об'єднання моряків"

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок