Франція розпочала навчання українських прокурорів та поліцейських

Франція розпочала навчання українських прокурорів та поліцейських

Франція розпочала навчання українських прокурорів та поліцейських
Ракетний удар по Дніпру, 14 січня 2023 року. Наслідки ракетного удару по Дніпру, 14 січня 2023 року. Фото: Тарас Ібрагімов/Суспільне

18 прокурорів та поліцейських України розпочали навчальний курс з розслідування воєнних злочинів у Парижі. Про це повідомив представник посольства України у Франції Костянтин Албазов.

"13 лютого 18 прокурорів та поліцейських України розпочали навчальний курс з розслідування військових злочинів у Парижі. Курс, організований посольством Франції в Україні та Національною школою суддів Франції", — написав у Twitter радник-посланник посольства України у Франції Костянтин Аблазов.

Що відомо про воєнні злочини

У січні в Міністерство внутрішніх справ України повідомляло, що від початку повномасштабного вторгнення РФ слідчі Нацполіції розпочали 57 584 кримінальні провадження за фактами вчинення на території України злочинів російськими військовими та їхніми поплічниками.

Росія, яка заявляє, що проводить "спеціальну військову операцію" в Україні, продовжує заперечувати навмисні напади на мирних жителів або вчинення інших воєнних злочинів, попри докази цього.

Читайте також

"Життя дуже змінилося, ми цьому раді". Як живе Ізюм після деокупації

Був в'язнем російських окупантів. Каховський журналіст навчає колег документувати воєнні злочини

На початок