Росіяни в очікуванні основного удару Сил оборони зміцнюють два напрями — британська розвідка

Росіяни в очікуванні основного удару Сил оборони зміцнюють два напрями — британська розвідка

Росіяни в очікуванні основного удару Сил оборони зміцнюють два напрями — британська розвідка
. Російські військові. Фото з сайту ГУР

Російські військові не можуть вирішити, де буде основний удар ЗСУ, тому зміцнюють позиції на Запорізькому та Луганському напрямках. Про це повідомляє Міноборони Великої Британії.

За даними британської розвідки, станом на 7 лютого 2023 року зображення з відкритих джерел вказують на те, що Росія, ймовірно, ще більше зміцнила оборонні укріплення в центральній Запорізькій області на півдні України, зокрема поблизу міста Тарасівка.

"Станом на 8 січня 2023 року Росія встановила оборонні укріплення між містами Василівка та Оріхів Запорізької області", — йдеться у повідомленні.

У розвідці зазначили, що попри нинішній оперативний фокус на центральному Донбасі, Росія, як і раніше, стурбована охороною країв своєї протяжної лінії фронту. Про це свідчить будівництво оборонних укріплень у Запорізькій та Луганській областях, що триває, і перекидання особового складу. Лінія фронту Росії в Україні становить приблизно 1288 км, а лінія фронту в окупованій Росією Запорізької області — 192 км.

"Великий український прорив у Запоріжжі серйозно підірве життєздатність російського "сухопутного мосту", що сполучає Ростовську область Росії та Крим. Український успіх у Луганську ще більше підірве військову мету "визволення" Донбасу, що декларується Росією", — зазначили у британській розвідці.

У відомстві вважають, що вирішити, якій з цих загроз протидіяти насамперед, ймовірно, є однією з центральних дилем для російських фахівців з оперативного планування.

Читайте також

Україна запровадила санкції проти 200 росіян, у Кремлі відклали нову хвилю мобілізації, 355 день війни. Онлайн

Росіяни вивели 12 кораблів, серед яких два підводних ракетоносії ракет типу "Калібр" — Гуменюк

На початок