Дуда закликав поквапитись із передачею військової техніки в Україну

Дуда закликав поквапитись із передачею військової техніки в Україну

Дуда закликав поквапитись із передачею військової техніки в Україну
Президент Польщі Анджей Дуда. Фото: Getty Images

Президент Польщі Анджей Дуда заявив, що Україна має якнайшвидше отримати від Заходу військову техніку, інакше може зазнати поразки у протидії російському вторгненню.

Про це він заявив в інтерв’ю Le Figaro, повідомляє офіційний сайт президента Польщі.

"Якщо в найближчі тижні ми не відправимо в Україну військову техніку, Путін може перемогти. Він може перемогти, і ми не знаємо, де він зупиниться", — зазначив політик.

Окрім того, Дуда заявив, що питання відправлення Україні західних військових літаків потребує спільного рішення та значних зусиль, повідомляє BBC.

"По-перше, ми вважаємо, що для цього в будь-якому випадку потрібне рішення союзників, це означає, що ми повинні прийняти спільне рішення. Крім того, оскільки F-16 потребують обслуговування, якщо вони десь розгортаються, це стосується не лише реактивних літаків, а також технічного обслуговування. Отже, це не просто відправка кількох реактивних літаків", — сказав Дуда.

Президент Польщі зазначив, що його країна має недостатньо велику кількість літаків F-16.

"Сьогодні рішення про передачу будь-яких літаків, будь-яких F-16 за межі Польщі є дуже серйозним рішенням, і це рішення нелегке для нас", — підкреслив Анджей Дуда.

Читайте також

РФ використовує оновлені "шахеди", росіяни підсилюють угрупування на Донбасі. 354 день війни. Онлайн

На початок