На окупованій Луганщині росіяни монополізують бізнес — Луганська ОВА

На окупованій Луганщині росіяни монополізують бізнес — Луганська ОВА

На окупованій Луганщині росіяни монополізують бізнес — Луганська ОВА
Черги до відділення банку. Луганськ, 28 вересня 2022. Фото: АР

Російські компанії відкривають свої представництва на окупованій Луганщині та монополізують бізнес, поглинаючи місцеві компанії.

Про це повідомила пресслужба Луганської обласної військової адміністрації.

"Нещодавно у так званому "держбанку ЛНР" чомусь вирішили приєднатися до одного з російських. Разом із усіма клієнтами, яких ніхто й не запитував", — повідомили у пресслужбі.

Також на окупованих територіях Луганщини, Донеччини, Запоріжжя та Херсонщини окупанти планують залишити лише одного оператора мобільного зв'язку. Місцеві оператори ще працюють.

"Але урядом РФ вже доручено створити у так званих "ЛНР", "ДНР", а також на захоплених територіях Запорізької та Херсонської областей єдиного оператора мобільного зв'язку. Тобто, місцевим натякнули приготуватись до ліквідації. Інший бізнес – на черзі", — додали в ОВА.

Що відомо про ситуацію на окупованій Луганщині

  • З метою обмеження доступу до інформації громадян України на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, два оператори вимкнуть мобільний інтернет.
  • Окупанти у Сєвєродонецьку готують приміщення лікарні для надання хірургічної допомоги пораненим російським військовим.
  • На Луганщині окупаційні війська збільшили кількість атак. Також вони стягують особовий склад на цьому напрямку. Інформація, яку розповсюджують окупанти, про захоплення населених пунктів не відповідає дійсності. Про це розказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
  • У районі Новоіванівки Луганської області окупанти облаштували ще один військовий шпиталь, де лікують близько сотню поранених російських військовослужбовців.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок