Порядок денний "Рамштайну" та плани росіян. Зеленський провів засідання Ставки

Порядок денний "Рамштайну" та плани росіян. Зеленський провів засідання Ставки

Порядок денний "Рамштайну" та плани росіян. Зеленський провів засідання Ставки
Президент України Володимир Зеленський, фото: Офіс президента

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача. Учасники заслухали інформацію про поточну ситуацію на передовій. Крім того, керівництво розвідки доповіло про дії та плани російської армії, повідомляє пресслужба президента.

Учасники засідання заслухали ситуацію щодо захисту українських позицій на Донеччині – в районі Бахмута, Вугледара, а також у районі Кремінної на Луганщині та на інших ділянках фронту, де тривають активні бойові дії. Керівництво розвідки доповіло про дії РФ та її плани на найближчу перспективу.

"На засіданні Ставки розглянули ефективність протидії сил ППО України сьогоднішній масованій ракетній атаці держави-терориста. Було дано необхідні доручення щодо ліквідації наслідків ракетних влучань в об’єкти енергетичної інфраструктури", — йдеться у повідомленні.

Окремо учасники засідання розглянули підготовку до проведення наступного засідання Контактної групи з питань оборони України у форматі "Рамштайн" з урахуванням домовленостей, досягнутих президентом Зеленським під час нещодавніх закордонних візитів.

У засіданні взяли участь: керівник Офісу президента Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов, Головнокомандувач Збройних Сил Валерій Залужний, начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов, командувачі родів військ та оперативних напрямків, а також члени уряду, очільники силових відомств і правоохоронних органів.

Читайте також

РФ атакувала Україну ракетами, 35 країн вимагають відсторонення росіян і білорусів від Олімпіади. 352 день війни. Онлайн

Ракетна атака по Україні 10 лютого: наслідки обстрілів

На початок