У ДТЕК відзвітували про те, скільки годин були зі світлом жителі Одещини

У ДТЕК відзвітували про те, скільки годин були зі світлом жителі Одещини

У ДТЕК відзвітували про те, скільки годин були зі світлом жителі Одещини
Електроопора. Ілюстративне фото: УНІАН

У перший день графіків, які 9 лютого ввели ДТЕК, жителі Одеси мали світло 19 годин, а області — 22 години. Про це повідомили в пресслужбі ДТЕК Одеські електромережі.

За даними ДТЕК, у перший день вдалося забезпечити 100% будинків клієнтів світлом в гарантовані години білої зони графіку. Середній час відсутності електропостачання в Одесі складав п'ять годин. В області відключення тривали близько двох годин на добу.

"ДТЕК забезпечив на 100% електроенергією будинки клієнтів в гарантовані години білої зони графіку завдяки достатнім лімітам та сприятливим погодним умовам, що передували збільшенню генерації зеленої енергетики. Сонячні та вітрові електростанції частково покрили дефіцит електроенергії і дозволили давати більше світла мешканцям Одещини", — написали у пресслужбі установи.

У ДТЕК також повідомили, що ситуація в енергосистемі Одещини лишається надзвичайно складною. В області цілодобово продовжуються ремонти на пошкоджених енергооб’єктах. 206 бригад ДТЕК Одеські електромережі цілодобово працюють, щоб в регіоні було світло.

Що відомо

ДТЕК та Укренерго вдалося полагодити частину енергообладнання Одещини, що дозволило 9 лютого розпочати тестову роботу нових графіків стабілізаційних відключень. Споживачів поділили на шість груп.

Після масованого російського ракетного удару РФ по енергосистемі України 26 січня було зруйновано дві підстанції, що живлять Одесу та район. Вранці 4 лютого в Одеському районі трапилась аварія на одному з об'єктів енергетичної інфраструктури. Пізніше в "Укренерго" повідомили, що внаслідок аварії без світла залишилась Одеса та Одеський район. З ладу вийшло обладнання, яке неодноразово зазнавало ракетних атак російської армії.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок