Наступ РФ вже йде на лінії Сватове — Кремінна — екскомандир батальйону "Айдар" Євген Дикий

Наступ РФ вже йде на лінії Сватове — Кремінна — екскомандир батальйону "Айдар" Євген Дикий

Наступ РФ вже йде на лінії Сватове — Кремінна — екскомандир батальйону "Айдар" Євген Дикий
Кремінна, Луганщина. Фото Facebook/Кремінська міська рада

Армія РФ наступає на лінії Сватове — Кремінна, що на Луганщині. Про це в ефірі FREEДОМ розповів екскомандир роти батальйону "Айдар" Євген Дикий.

"На фронті наступ російських військових вже йде. Вони обмежились в своєму наступі теперішньою лінією фронту у межах Донбасу, де вони йдуть. Тобто ось той наступ, про який чомусь у нас у тилу всі обговорюють, коли почнеться, а він уже йде на лінії Сватове — Кремінна. Про ситуацію навколо Бахмута та Соледара, Вугледара, всі чули. Це є обіцяний великий наступ. Хороша новина для тилу нічого сильнішого, не буде, а для фронту погана новина, що відповідно всі сили будуть сконцентровані на цих невеликих ділянках, які буде втримати важко", — розповів Дикий.

За словами Євгена Дикого, внаслідок осінньо-зимової мобілізації у РФ, сумарна кількість російських військ більша, аніж на початку вторгнення.

"Вони всі сконцентровані на меншій ділянці фронту. Новомобілізовані погано підготовлені, але три мобілізованих не замінять одного хорошого бійця, а ось тридцять заміняють їх. Коли ти наступаєш на добре підготовлені позиції противника великою кількістю не підготовлених людей, то є великі втрати у наступаючої сторони. Коли вони концентрують свої сили на окремій ділянці та продавлюють оборону, що ми бачили у Соледарі", — каже екскомандир батальйону "Айдар".

За словами Дикого, зараз російські військові намагаються посунути ЗСУ від Кремінної

"Це відбувається шляхом наступальних дій, де до цього три місяці наступали ЗСУ, при, тому що українські військові стояли біля околиці міста, та були готові брати його. РФ кинуло велике підкріплення для того, аби посунути лінію фронту та зняти загрозу з Кремінної та Сватового. Або створити загрозу для деокупованого Куп'янська", — говорить Дикий.

Як розповів Євген Дикий, російських окупантів не варто недооцінювати, бо вони аналізують свої помилки.

За його словами, у порівнянні з початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну, росіяни мають значно менше техніки та боєприпасів.

Читайте також про російський наступ на Луганщині

"Там йде в’язка війна”. Яка ситуація на Луганському фронті і чи допомогли б танки

Темпи російських операцій вздовж лінії Сватове-Кремінна зросли за останній тиждень — ISW

Захопити всю Донеччину та Луганщину. Путін віддав наказ армії РФ — ГУР

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок