ЗСУ ліквідували понад 20 російських генералів — розвідка Японії

ЗСУ ліквідували понад 20 російських генералів — розвідка Японії

ЗМІ
ЗСУ ліквідували понад 20 російських генералів — розвідка Японії
Генерал армії РФ. Фото: Нацполіція України

За даними розвідки Японії, Збройні сили України знищили понад 20 російських генералів від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Про це пише японське видання Nikkei Asia з посиланням на високопоставленого японського розвідника.

Японці вважають, що українські воїни знищили понад 20 генералів армії Росії, ґрунтуючись на розвідувальних даних, зібраних у співпраці зі США та Європою.

"Це число було б неймовірно високим. У США, наприклад, майже не було загиблих у боях офіцерів такого високого рангу", — сказав генерал у відставці Кійофумі Івата, колишній начальник штабу Сухопутних сил самооборони Японії.

Івата пояснює незвичайно високу кількість убитих генералів перевагою українських військових у кібервійні, що дозволяє Києву дізнатися про їх місцезнаходження, а також тактикою Росії відправляти генералів у бойові дії. Водночас високопоставлений чиновник японської розвідки має іншу думку.

"У двох східних регіонах можуть бути інформатори, які передають дані про місцезнаходження російських генералів Україні", — сказав він, маючи на увазі Донецьку і Луганську області, значна частина яких окупована Росією.

Читайте також

"Я — триста, я — триста". Репортаж з військового госпіталю

На початок