Волинянин став срібним призером Кубка України з легкої атлетики

Тренер Андрій Данилюк (зліва) та срібний призер змагань Микола Пацула. Фото: Андрій Данилюк

Волинянин Микола Пацула виборов "срібло" на Кубку України з легкої атлетики у приміщенні, – повідомили в обласному управлінні сім'ї, молоді та спорту.

Кубок України відбувся в Києві. У змаганнях взяли участь 263 спортсмени.

Легкоатлет Микола Пацула пробіг дистанцію три тисячі метрів за час 8:21.26, поступившись спортсмену Роману Ростикусу з результатом – 8.20.21. Таким чином волинянин посів другу сходинку п'єдесталу та встановив особистий рекорд.

27-річний Микола Пацула є вихованцем Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності. Тренує спортсмена Андрій Данилюк.

• У січні 2021 року Микола Пацула здобув "золоту" медаль на Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики. На дистанції 1 500 метрів спортсмен показав результат 3:57:68. А в лютому 2021-го легкоатлет посів третє місце на Кубку України з легкої атлетики в приміщенні.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.