"Укроборонпром" співпрацюватиме з чеським виробником техніки для військових

"Укроборонпром" співпрацюватиме з чеським виробником техніки для військових

Важливо
"Укроборонпром" співпрацюватиме з чеським виробником техніки для військових
Танковий цех VOP CZ. Фото: компанія VOP CZ

Державний концерн “Укроборонпром” підписав двосторонню угоду з чеським виробником військової техніки VOP CZ. Договір передбачає спільне виробництво, ремонт та розробку броньованої техніки, а також створення ланцюгів постачання деталей та виробів.

Про це повідомили в пресслужбі концерну.

"Досягнуті домовленості з VOP CZ є наповненням угоди про створення спільного оборонного кластера з Чеською Республікою, яку Укроборонпром та Міжурядова агенція оборонної співпраці уклали наприкінці минулого року", — йдеться в повідомленні

Співпраця з чеським підприємством передбачає виробництво техніки, розбудову сервісних хабів з обслуговування та ремонту,  співпрацю у сфері високих технологій – створення спільних науково-дослідних центрів.

Також передбачається збільшення обсягів виробництва боєприпасів різних калібрів. В "Укроборонпромі" уточнили, що йдеться про наявні потужності так новостворені у безпечних місцях.

"Поглиблення партнерства з Чеською Республікою в оборонній галузі сприятиме подальшій інтеграції України в ОПК Північноатлантичного альянсу. На сьогодні концерн вже має низку домовленостей про співпрацю з понад десятьма країнами-членами НАТО", — зазначили в "Укроборонпромі".

Чим займається чеський виробник військової техніки VOP CZ

VOP CZ — компанія, яка спеціалізується на військових технологіях, інженерному виробництві та розробці. Вона підпорядковується Міністерству оборони Чехії. Серед виробів, з якими працює компанія — БМП-1, танк Т-72, а також БМП PANDUR II 8×8.

Крім безпосереднього виробництва техніки, компанія також забезпечує обслуговування та навчання військових.

Читайте також

На початок