Заступника голови Сумської ОВА Олега Клименчукова відсторонили від посади

Заступника голови Сумської ОВА Олега Клименчукова відсторонили від посади

Заступника голови Сумської ОВА Олега Клименчукова відсторонили від посади
Олег Клименчуков у суді. Фото: Суспільне Суми

Заступника голови Сумської ОВА Олега Клименчукова відсторонили від посади на два місяці рішенням суду 8 лютого. Його підозрюють у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах. Про це повідомили у Зарічному суді Сум.

Раніше суд обрав для Клименчукова запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання.

За даними слідства, посадовці організували схему у квітні 2022 році.

У прокуратурі повідомили, що посадовці нібито організували схему розкрадання коштів, виділених Сумщині урядом на відновлення інфраструктури, пошкодженої внаслідок бойових дій.

"Зокрема, без відкритих тендерних торгів вони уклали договір на проведення будівельних робіт із підконтрольним Товариством з обмеженою відповідальністю. Після виконання ремонтних робіт у багатоквартирному житловому будинку в  Охтирці, що був пошкоджений внаслідок обстрілів окупантів, директор товариства вніс у кошторисну документацію ціни на будматеріали, які в 2-3 рази перевищують ринкові. У такий спосіб посадовці разом із підрядником заволоділи бюджетними коштами", - повідомили в Сумській обласній прокуратурі.

Розмір матеріальної шкоди, ймовірно, заподіяної державі внаслідок злочинних дій підозрюваних, складає 1 млн 410 тис. грн, вважають правоохоронці.

За даними сайту "Dozorro" департамент капітального будівництва Сумської ОВА заключив 7 договорів у 2022 році щодо ремонтів будівель в Охтирці з фірмою "Укрбуд-проект-реконструкція".

Також у Сумській обласній прокуратурі повідомили, що 8 лютого рішенням суду відсторонили від займаної посади строком на два місяці виконувача обов’язків директора департаменту капітального будівництва Сумської ОВА Олега Чунаєва.

Що відомо

  • 2 лютого фахівці Служби безпеки України повідомили Клименчукову про підозру, також підозру вручили керівнику департаменту капітального будівництва ОВА Олегу Чунаєву. Суд відпустив його під особисте зобов'язання.

Читайте Суспільне у Telegram

Долучайтесь до нашої спільноти у Viber

Підписуйтеся на наш Instagram

На початок