"Всі ворожі сценарії опрацьовуємо": Зеленський провів наради з військовими

"Всі ворожі сценарії опрацьовуємо": Зеленський провів наради з військовими

"Всі ворожі сценарії опрацьовуємо": Зеленський провів наради з військовими
Президент Володимир Зеленський / Скріншот

Президент Володимир Зеленський провів наради із військовими і керівником розвідки. Про це він сказав у вечірньому зверненні.

"Зберігаємо максимальну увагу на тому, що готують окупанти. І на тому, що потрібно нашим воїнам, щоб ефективно протистояти, причому на всіх напрямках", — сказав президент.

Зеленський зазначив, що щодня у зверненнях згадує Донеччину та схід, де зараз найгарячіше.

"Південь звучить рідше, хоча стратегічне значення цих напрямків не менше. А зміцнюємо державу по всьому периметру. Кожен напрямок має значення. Усі ворожі сценарії опрацьовуємо. Державу – захищаємо", — сказав він.

Президент подякував всім захисникам і захисницям і окремо відзначив бійців на двох напрямках – прикордонників, які воюють на Донбасі за щоденну хоробрість і стійкість у боях, за результати, а також Луганський і Харківський прикордонні загони.

Зеленський також подякував Верховній раді за підтримання кандидатур Василя Малюка на посаду голови СБУ

"Василь Малюк певний час був виконувачем обов’язків голови Служби. Він пройшов випробування війною. Він довів свою ефективність. Він був призначений", — сказав президент.

Він також подякував депутатам за позитивне голосування щодо кандидатури Ігоря Клименка на посаду міністра внутрішніх справ.

"Важливо, що система МВС, яка є елементом загальної системи оборони й безпеки, достатньо швидко отримала керівника, який пройшов разом з усіма шлях захисту нашої держави з перших хвилин повномасштабного вторгнення. Зараз у нас є люди, які здобули досвід такої війни. Мають чіткі результати у своїй роботі на державу, що воює за свій народ і за свою незалежність", — зазначив Зеленський.

Він наголосив, що таких людей має бути більше на посадах різного рівня в органах центральної та місцевої влади.

"Відповідні призначення погоджені Кабінетом Міністрів України. Дніпропетровську, Запорізьку та Херсонську обласні адміністрації очолять фахівці, які мають досвід реального захисту держави саме зараз", — сказав президент.

Читайте також

В Україні продовжили воєнний стан, РФ готується до масштабного наступу. 349 день війни. Онлайн

На початок