Криптовалютні компанії виділять кошти Туреччині, яка постраждала від землетрусу

Криптовалютні компанії виділять кошти Туреччині, яка постраждала від землетрусу

Важливо
Криптовалютні компанії виділять кошти Туреччині, яка постраждала від землетрусу
. Рятувальні служби працюють на місці обвалу будівлі внаслідок землетрусу, Туреччина, Адана, 7 лютого 2023 року, фото: AP

Криптовалютні компанії та біржі цифрових активів нададуть допомогу Туреччині, щоб подолати наслідки землетрусу. Bitget вже виділила мільйон турецьких лір для постраждалих. Про це компанія повідомила у Twitter.

Bitfinex, Keet, Synonym і Tether збираються надати Туреччині на гуманітарні цілі 5 мільйонів лір. Компанії заявили, що шукатимуть способів постійної підтримки для майбутнього відновлення постраждалої країни.

Huobi Global спільно з Tron створять фонд допомоги жертвам землетрусу розміром у 2 мільйони турецьких лір.

BitMEX заявила, що пожертвує щотижневий виторг від трейдингового конкурсу до фонду Турецького Червоного півмісяця. Біржа закликала всіх представників галузі, які можуть підтримати організацію, зробити це.

Bybit через турецький підрозділ виділить 100 тисяч доларів Управлінню із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій Туреччини.

Binance розповсюдить власну криптовалюту (BNB) на суму 100 доларів США всім користувачам Binance, які проживають у регіонах, які найбільше постраждали від трагедії. Про це повідомили у компанії.

"Сподіваємося, що наші зусилля принесуть полегшення постраждалим. Ми також закликаємо колег по індустрії знову об'єднатися, щоб запропонувати підтримку за цих кризових часів", — йдеться в повідомленні Binance.

Gate.io розпочала формування пакета допомоги та почала домовлятися з владою Туреччини про його доставлення.

Що відомо про землетруси у Туреччині та Сирії

6 лютого 2023 року на південному сході Туреччини та на території Сирії стався потужний землетрус. Президент Туреччини Реджеп Ердоган повідомив, що землетрус магнітудою 7,7 став найпотужнішим з 1939 року.

У Туреччині було оголошено найвищий рівень тривоги. Влада звернулася по міжнародну допомогу.

Для допомоги українцям в Туреччині на базі посольства відкрито дві “гарячі лінії”: +90 539 550 98 98 та +90 312 442 15 93. Родичі в Україні можуть також звертатися на “гарячу лінію” МЗС: +380 44 238 15 88”, — написав Ніколенко.

Читайте також

У провінціях Туреччини, де стався землетрус, на три місяці оголосили надзвичайний стан

"Усі країни хочуть допомогти Туреччині, а Ідлібу ще ніхто не надав допомоги" — член "Білих шоломів" із Сирії

Зеленський підписав указ про надання гумдопомоги Туреччині

На початок