Компенсації за працевлаштування: скільки роботодавців на Волині взяли на роботу переселенців

Компенсації за працевлаштування: скільки роботодавців на Волині взяли на роботу переселенців

Компенсацію оплати праці за працевлаштування внутрішньо переміщених людей у 2022 році отримали 247 волинських роботодавців. Про це Суспільному розповіла директорка обласного центру зайнятості Алла Куцин.

З її слів, найбільше переселенців брали на роботу у сфери гуртової та роздрібної торгівлі, до автомайстерень, в переробну промисловість, готелі, кафе, бари та ресторани.

Також із січня 2023 року зросла сума компенсації за працевлаштування переселенців, – каже Алла Куцин. За кожну працевлаштовану людину з числа внутрішньо переміщених людей роботодавець зможе отримувати по 6 700 гривень впродовж двох місяців. Раніше це було шість з половиною тисяч гривень.

Всього ввід початку повномасштабного вторгнення до волинського центру зайнятості звернулися 1 868 внутрішньо переміщених українців. З них на обліку як безробітні перебували 1 182 людей. 503 переселенцям вдалось знайти роботу.

Що відомо

  • В першому місяці 2023 року на обліку в обласному центрі зайнятості було 5 183 безробітних. Вакансій, запропонованих роботодавцями, майже вдвічі менше – 2 430.
  • Станом на середину грудня до виконання суспільно корисних робіт у рамках проєкту "Армія відновлення" на Волині залучили 18 безробітних.
  • Станом на початок жовтня 2022 року у Волинському обласному центрі зайнятості на обліку з пошуку роботи перебуває 6 116 людей. Вільних вакансій – 1 500. На одне робоче місце претендують чотири безробітних.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок