Особлива увага — Бахмуту і забезпеченню боєприпасами: Зеленський провів чергове засідання ставки

Особлива увага — Бахмуту і забезпеченню боєприпасами: Зеленський провів чергове засідання ставки

Особлива увага — Бахмуту і забезпеченню боєприпасами: Зеленський провів чергове засідання ставки
Президент Володимир Зеленський. Кадр з відео

Президент Володимир Зеленський провів чергове засідання ставки Верховного головнокомандувача, учасники якого обговорили дії на передовій, зокрема оборону Бахмута та забезпечення українських військових боєприпасами. Про це він сказав у вечірньому зверненні.

"Багато питань. Ключове – дії на передовій. На Донеччині та інших напрямках. Особлива увага – Бахмуту. Нашому захисту. Спробам окупанта оточити місто й зламати там оборону. Протидіємо. Розглянули сьогодні на Ставці також забезпечення наших воїнів боєприпасами. Артилерія – це один з ключових факторів", — сказав він.

За словами президента, доповідали головнокомандувач, командувачі напрямків, керівник розвідки доповів щодо актуальних планів військ РФ.

Він подякував всім українським воїнам за стійкість.

"Окремо сьогодні відзначу бійців 54-ї та 93-ї окремих механізованих бригад, 15-го окремого батальйону 128-ї гірсько-штурмової бригади. Дякую вам, воїни, за вашу хоробрість та незламність! За дуже потрібну Україні стійкість", — сказав Зеленський

Президент також повідомив про плани щодо "посилення управлінських позицій — у низці регіонів, особливо прикордонних та прифронтових, будуть призначені керівники із воєнним досвідом.

"Ті, хто може проявити себе найбільш ефективно в захисті від наявних зараз загроз. Про кожне таке рішення буду інформувати. Загалом варто відзначити, що ми будемо поєднувати здобутий нашими людьми досвід захисту України – воєнний досвід – із конкретною управлінською роботою на посадах у місцевій та центральній владі", — сказав він.

Зеленський також зазначив, що триває формування нових бригад Національної гвардії, поліції, прикордонників – "Гвардії наступу".

"Початок сильний. Продовження буде. Я дякую всім, хто проявив інтерес до формування бригад. Дякую всім, хто подає заявки! Хороша мотивація плюс хороша підготовка дорівнює можливості наших сил оборони й безпеки повернути Україні своє", — наголосив президент.

Читайте також

Санкції проти "Росатому", Рада визнала "Вагнер" злочинною організацією. 348 день війни. Онлайн

На початок