В Івано-Франківську збільшилася кількість нічних патрулів Нацгвардії

В Івано-Франківську збільшилася кількість нічних патрулів Нацгвардії

В Івано-Франківську збільшилася кількість нічних патрулів Нацгвардії
Фото: Суспільне Івано-Франківськ

Кількість патрулів Нацгвардії, які несуть службу вночі в Івано-Франківську, збільшилася. Про це Суспільному повідомив черговий військового наряду Михайло Петрів.

Посилена увага бійців Нацгвардії спрямована на запобігання порушення комендантської години. Кілька піших патрулів зі службовими собаками та на авто патрулюють нічні вулиці міста.

Черговий військового наряду Михайло Петрів називає причини таких порушень: "Зазвичай у людей, які повертаються з роботи під час комендантської години, є перепустки. Є випадки, коли хтось повертається з гостини. Проте це не вважається вагомою причиною, через яку людина може перебувати на вулиці під час комендантської години. Відповідно, з нею проводять роз'яснювальну бесіду".

За його словами, впродовж січня 2023 року військові Нацгвардії на вулицях Івано-Франківська та Калуша затримали 15 людей за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень. Ще 309 людей затримали за адміністративні правопорушення та вилучили 0,059 кг наркотичних речовин. Допомагали нацгвардійцям і поліцейські.

"Зважаючи на поведінку людини, ми вже вчиняємо поверхневу перевірку. Оцінюємо за її станом: вигляд, як себе поводить, як спілкується з нами", — пояснює Михайло Петрів.

Піші маршрути нацгвардійців пролягають по всьому Івано-Франківську. Особливу увагу приділяють мікрорайонам Каскад, БАМ, Пасічна та центру міста. Автопатрулі також працюють у Дем'яновому Лазі та Хриплині.

До патрулювання бійці залучають службових собак.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Івано-Франківщини

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини й ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

На початок