Повертатимемо своє. На Луганщині набирають штурмовий загін "Гвардії наступу": кого беруть, де записатися

Повертатимемо своє. На Луганщині набирають штурмовий загін "Гвардії наступу": кого беруть, де записатися

Повертатимемо своє. На Луганщині набирають штурмовий загін "Гвардії наступу": кого беруть, де записатися
Командир батальйону "Луганськ-1" ім. Сергія Губанова Олександр Твердохліб. Фото: Суспільне Донбас

Добровільну штурмову бригаду набирають для оборони та звільнення, зокрема, і Луганщини. Нові підрозділи, створені у складі поліції, назвали "Гвардія наступу". Основу складуть військові та поліцейські з бойовим досвідом. Записатися можуть і цивільні.

"В системі МВС була утворена штурмова бригада, яка отримала назву "Лють". На даний час, склад бригади планується близько чотрьох тисяч осіб. Вже в цю в бригаду увійшли в повному складі наш батальйон "Луганськ-1" імені Героя України Сергія Губанова", — розказав начальник Нацполіції Луганщини Олег Григоров.

Увійти до лав нового загону можуть не тільки військові, цивільних також запрошують доєднатись до професійних військових та поліцейських.

"Основний критерій — це мотивовані люди, які готові до більш активних дій. Це люди, які спільно з військовими будуть першими заходити в населенні пункти, які будуть їх звільняти, деокуповувати й першими там здійснювати стабілізаційні дії", — пояснив командир батальйону "Луганськ-1" ім. Сергія Губанова Олександр Твердохліб.

Атак російської армії на Луганщині стало більше, але Сили оборони України тримають позиції.

"Ніхто не зупиняв мобілізацію Росії. Все, що там казав Путін про те, що мобілізація закінчена це брехня. Вона закінчена була тільки на словах, насправді людей набирали, набрали їх 100 тисяч. Й зараз вони закінчили свої навчання, й їм ще треба можливо два-три тижні на логістику, приїхати. Вони вже потроху збираються по різним напрямкам в Україні, зокрема на Луганщині", — описує ситуацію начальник Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Цим російським силам, особливо при звільненні окупованої частини Луганщині, будуть протистояти й нові штурмові загони. За словами Гайдая, бійці мають пройти навчання. Воно триватиме кілька місяців.

Як долучитися до штурмової бригади "Лють"

  • Луганська обласна військова адміністрація повідомила, що жителі Луганської області можуть звернутися до центрів надання адміністративних послуг у Дніпрі: Лівобережний ЦНАП (м. Дніпро, пр. Слобожанський, 31д, ТЦ "Наша правда"), Правобережний ЦНАП - (м. Дніпро, вул. Марії Кюрі, 5, ТРЦ "Нео-Плаза").
  • Долучитися до бригад можна онлайн на storm.mvs.gov.ua.
  • Для консультацій є "гаряча лінія": 0800100020.

Читайте всі новини Донбасу в Telegram, Viber, Facebook, YouTube та Instagram

На початок