На Запоріжжі сформують штурмову бригаду "Гвардія Наступу"

На Запоріжжі сформують штурмову бригаду "Гвардія Наступу"

На Запоріжжі сформують штурмову бригаду "Гвардія Наступу"
Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі стартував набір до підрозділів штурмової бригади "Гвардія Наступу". Бригада складатиметься з восьми підрозділів - вони підпорядковуватимуться Національній поліції, Прикордонній службі та Національній гвардії України.

Долучитися до "Гвардії Наступу" можуть професійні військові та правоохоронці, а також добровольці.

Олег Ополонський, полковник Державної прикордонної служби України, каже:

"Основна мета - це підготовка та створення підрозділів, які закладуть основу в подальшій наступальній дії Сил оборони і звільненні нашої території".

За словами Олега Ополонського, для кожної створеної бригади придумані мотиваційні назви, які відповідатимуть духу підрозділу. А саме: Лють, Буревій, Червона калина, Кара-Даг, Сталевий кордон, Рубіж, Спартан, Азов.

У Запоріжжі сформують штурмову бригаду "Гвардія Наступу"
Листівка Гвардії Наступу. Фото: Суспільне Запоріжжя

У Запоріжжі сформують штурмову бригаду "Гвардія Наступу"
Фото: Суспільне Запоріжжя

Полковник зазначив, що людина приходить на службу на тих самих умовах, які є для військового за контрактом.

"Або він може призиватися на мобілізацію на особливий період: що для громадянина за контрактом, що для людей, призваних по мобілізації - умови однакові. Ті самі пільги, ті самі гроші".

Павло Брусенський, підполковник Національної поліції України каже, що тим добровольцям, які прийдуть до центру надання адміністративних послуг, запропонують 8 бригад на вибір:

"Бригада Національної поліції “Лють”, по своїй суті, є альтернативою контрактній військовій службі. Долучившись до лав “Люті”, вони стають поліцейськими, які виконують бойові завдання".

Аби потрапити до лав штурмової бригади, доброволець має пройти військово-лікарську комісію, здати психологічний та фізичний тести. Після чого, його відправлять на військове навчання.

Підписуйтеся на новини Суспільне Запоріжжя в Telegram та у Viber

На початок