Представились співробітниками військкомату: в Одесі чоловіка "запхали" у газель та повезли до ТЦК — волонтерка

Представились співробітниками військкомату: в Одесі чоловіка "запхали" у газель та повезли до ТЦК — волонтерка

В Одесі троє людей, які представилися співробітниками військкомату, затримали на зупинці чоловіка, заштовхали у жовту газель та відвезли до територіального центру комплектування. Про це повідомила одеська волонтерка Яна Тітаренко.

"Ранок, 8.30, людина стоїть на зупинці чекає на транспорт. Під'їжджає жовта газель, виходять троє молодиків, представляються співробітниками військкомату, не показуючи посвідчень, в грубій формі пхають людину в бус", — написала вона.

За словами Яни Тітаренко, чоловіка привезли в Центр комплектування на Заньковецькій. У коментарі Суспільному волонтерка зазначила, що поліцію не викликали, у центрі комплектування чоловік показав документи і його відпустили.

Сам чоловік давати коментарі відмовився.

Прессекретарка Одеського обласного центру комплектування повідомила Суспільному, що не має інформації про цей випадок.

Що відомо

В Одесі продовжують фіксувати випадки, коли люди у військовій формі разом з поліцією затримують чоловіків та заштовхують їх у транспорт. У обласному центрі комплектування називають такі відео фейками, а у пресцентрі охорони та оборони Півдня розповіли, що такі відео досліджують на правдивість, адже це може бути фальсифікацією.

Що робити чоловіку, якщо його неправомірно затримують працівники центрів комплектування та як відстояти свої права?

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

На початок