600 тисяч українських біженців знайшли роботу в ЄС — фон дер Ляєн

600 тисяч українських біженців знайшли роботу в ЄС — фон дер Ляєн

600 тисяч українських біженців знайшли роботу в ЄС — фон дер Ляєн
. Президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час пресконференції у Києві 2 лютого 2023 року, фото: AP

Станом на початок лютого 2023 року близько 4 мільйонів українців лишаються в країнах Європейського Союзу. 600 тисяч з них — знайшли роботу і є фінансово незалежними.

Про це повідомила президента Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн під час пресконференції в Києві напередодні саміту Україна - ЄС, передає кореспондентка Суспільного.

"Механізм тимчасового захисту ми ввели вперше, але ми щасливі, що допомогли українцям, які утікали від війни", — зазначила фон дер Ляєн.

Вона також зауважила, що українські діти в ЄС продовжують вчитися за українськими програмами, а Євросоюз профінансував друк українських підручників.

Крім того, президентка Єврокомісії додала, що оператори телекомунікацій ЄС продовжили вільний роумінг на 6 місяців.

Що відомо

  • Станом на 14 грудня через війну 4,9 мільйона громадян України стали внутрішньо переміщеними особами, ще 7,9 мільйона виїхали за кордон.
  • 28 листопада 2022 року Агентство у справах біженців ООН оцінило кількість громадян України, зареєстрованих як біженці у країнах Європи, у понад 4,75 мільйона людей.
  • Станом на 14 грудня 2022 року через війну 4,9 мільйона громадян України стали внутрішньо переміщеними особами, ще 7,9 мільйона виїхали за кордон.

Читайте також

76% українських біженців хочуть повернутися з Польщі додому — ОПОРА

Російська агресія спричинила найбільшу міграційну кризу з часів Другої світової — ООН

Литва витратить на біженців з України 10 мільйонів євро

На початок