РФ може готуватись до масованого ракетного удару — Гуменюк

РФ може готуватись до масованого ракетного удару — Гуменюк

РФ може готуватись до масованого ракетного удару — Гуменюк
Кораблі. Ілюстративне фото: УНІАН

Корабельне угрупування продовжує перегрупування у Чорному морі, його частина зайшла у пункти базування. Наразі кількість кораблів зменшилась до 10. Про це 2 лютого в телемарафоні "Єдині новини" повідомила начальниця координаційного пресцентру сил охорони та оборони Півдня Наталя Гуменюк.

За її словами, кількість корабельного угрупування зменшилась. Станом на 2 лютого у Чорному морі перебуває 10 кораблів РФ, серед яких один надводний ракетоносій, а решта угрупування заведена у пункти базування.

"Це може свідчити про певну підготовку. Що ми вже не один раз спостерігали таку послідовність їхніх дій. Вони певний час грають м'язами в морі, демонструють свою присутність і імітують контроль ситуації. А потім заходять у пункти базування, як правило, готуючись до певних дій, до маневрів щодо масованого ракетного удару", — пояснила начальниця.

Як стверджує Наталя Гуменюк, зменшення кораблів скоріш за все не пов'язано зі штормом в морі, оскільки за погодними умовами, які є зараз, кораблі можуть триматись у морі.

Читайте також

  • Російський десант, потоплення "Москви" та битва за Зміїний: інтерв'ю з командувачем ВМС Неїжпапою
  • "Зернова угода": у Туреччині більше сотні суден очікують перевірки, процес блокує Росія – АМПУ
  • Криголам "Ноосфера" прибув до антарктичної станції "Академік Вернадський"

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області

Вибір редакції

На початок