"Великого Конотопа може не бути" – представник Асоціації міст України на Сумщині

"Великого Конотопа може не бути" – представник Асоціації міст України на Сумщині

"Великого Конотопа може не бути" – представник Асоціації міст України на Сумщині

Однієї великої громади навколо Конотопа, що на Сумщині, може не бути. Про це сказав консультант з комунікацій Офісу реформ у Сумському відділенні Асоціації міст України Карена Агаджанов-Гонсалес.

На його думку, ситуація в Конотопській ОТГ найгірша в області. Згідно із затвердженим Перспективним планом, у Конотопському районі передбачається 4 об’єднаних громади: Конотопська, Дубов’язівська, Бочечківська, а також Попівська.

"Щодо цієї ОТГ ми відправили свої зауваження до Кабміну", - говорить Агаджанов-Гонсалес.

Єдина сільська рада, яка приєдналася до Конотопа – Підлипненська – вже знаходилася в межах Конотопської міської ради. Так само, як і Піщанська сільська рада в межах Сумської міської ради.

"Таким чином, Конотопська міська рада залишилася в тих межах, що і до початку реформи децентралізації влади і адміністративно-територіального устрою. З неї навіть вилучені ті дві сільські ради – Кузьківська і Шаповалівська – які були в ній за попереднім перспективним планом», – зазначив Карен Агаджанов-Гонсалес.

Що відомо

  • 27 травня Кабмін затвердив перспективні плани щодо формування територіальних громад областей України.
  • Що ж до Сумщини, то план затвердили тижнем раніше – 20 травня.
  • Згідно з ним, в Сумській області визначені межі 51 територіальної громади.
  • Наразі затверджені перспективні плани щодо визначення меж ОТГ ще не опубліковані. Вони набувають чинності після їх оприлюднення на "Урядовому порталі".
На початок