У патрульній поліції на Волині – два нові керівники. Що про них відомо

У патрульній поліції на Волині – два нові керівники. Що про них відомо

Андрія Крутня, який очолював патрульну поліції Волині із 2019-го року перевели на Львівщину. На його місце призначили заступника Дмитра Мокича, – повідомили в патрульній поліції України.

Новий керівник також буде у ковельських патрульних.

Хто очолить волинських патрульних

Очолив УПП Волині Дмитро Мокич, який до цього був заступником Андрія Крутня.

Як раніше повідомляли на сторінці УПП Волині, Дмитро Мокич з відзнакою закінчив заклад вищої освіти на факультеті фізичного виховання, здобув вищу юридичну освіту.

П’ять років був рятувальником, а у 2015 році прийшов на службу у патрульну поліцію. У 2019 році брав участь в операції Об’єднаних сил на сході України. Одружений, виховує сина та доньку.

Керівника патрульної поліції Волині перевели до Львова. Кого призначили на його місце
Дмитро Мокич. Фото: Патрульна поліція Волині

Новий очільник волинських патрульних захоплюється паверліфтингом. Має звання майстра спорту. Також Дмитро Мокич має розряд із гирьового спорту та є призером чемпіонатів області з цього виду спорту.

Що відомо про Романа Оксентюка

Старший лейтенант поліції Роман Оксентюк до цього часу служив на посаді командира взводу роти тактично-оперативного реагування управління патрульної поліції у Волинській області. Нині він призначений керівником відділу організації несення служби в Ковелі.

У патрульній поліції на Волині – два нові керівники. Що про них відомо
Роман Оксентюк. Фото: Патрульна поліція України

У патрульній поліції Волинської області Роман Оксентюк служить з 2015 року на різних посадах.

Що відомо

  • 22 січня 2023 року начальника управління патрульної поліції Львівської області відсторонили від посади. Попередньо, він презентував своїй дівчині перепустку на проїзд площею Ринок у місті Львові.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок