Двом спортсменам у Луцьку вручили ключі від нових квартир

Двом спортсменам у Луцьку вручили ключі від нових квартир

Двом спортсменам у Луцьку вручили ключі від нових квартир
Будинок у Луцьку, в якому розташована одна із виділених спортсменам квартир. Суспільне Луцьк

31 січня двом волинським спортсменам вручили ордери та ключі від квартир. Житло, профінансоване з міського та обласного бюджетів, отримали паралімпійка Марина Мажула та легкоатлет Іван Банзерук.

Суспільне поспілкувалося зі спортсменами. Разом із Іваном Банзеруком оглянули його нове житло.

Двом спортсменам у Луцьку вручили ключі від нових квартир
Марина Мажула та Іван Банзерук на врученні ключів від квартири. Суспільне Луцьк

Дворазовий учасник Олімпійський ігор Іван Банзерук

Іван Банзерук займається спортивною ходьбою. Волинянин – член національної збірної команди України, багаторазовий переможець та призер чемпіонатів і кубків України, переможець та призер Кубків Європи, дворазовий учасник Олімпійських ігор.

Суспільному спортсмен розповів: разом з дружиною та 7-річною донечкою живе у батьків дружини. У черзі на житло Іван був п'ять років. Нове помешкання, яке йому придбала влада, обирала дружина поки він був на спортивних зборах.

31 січня чоловік вперше побачив нове житло. "Квартира на 10-му поверсі, але нічого страшного. Будемо тримати себе у формі. Ми ж спортсмени", – каже чоловік.

Двом спортсменам у Луцьку вручили ключі від нових квартир
Іван Банзерук оглядає нове житло. Суспільне Луцьк

Площа квартири – 47 квадратних метрів. Поруч є стадіон. Розташуванням будинку, каже спортсмен, задоволений. Зі слів Івана Банзерука, тепер шукатиме гроші на ремонт та готуватиметься до Чемпіонату України, який відбудеться в березні.

Срібна призерка Паралімпіади Марина Мажула

Марина Мажула – заслужена майстриня спорту з параканое, срібна призерка XVI літніх Паралімпійських ігор. На власне житло, розповіла спортсменка, чекала приблизно два роки.

Нове житло Марині придбали в новому комплексі неподалік Луцька. "Однокімнатна. В нас невеличка, але ми повністю нею задоволені. На жаль, поки стіни, але ми з чоловіком потрошечки все зробимо, під себе, для себе", – говорить спортсменка.

Двом спортсменам у Луцьку вручили ключі від нових квартир
Марина Мажула під час отримання ключів від квартири. Суспільне Луцьк

Після отримання ордеру та ключів двічі переможниця Кубка світу розповіла Суспільному, що до нової оселі найближчим часом не поїде, бо вирушає на тренувальний збір до Туреччини. Там готуватиметься до Кубка світу, що відбудеться у травні. Свою квартиру бачила перед Новим роком.

"Є пандуси, є невеличкий підйомник, квартира на першому поверсі, заїзд, від'їзд. Для людей на візках можна спокійно потрапити у будинок. І територія, яка добудується з часом, вона повністю буде пристосована", – додала Марина Мажула.

Зі слів Луцького міського голови, квартири призерам купили в рамках програми з забезпечення житлом спортсменів. Для цього з міського та обласного бюджетів виділили по мільйону гривень. Загалом у черзі на житло нині є орієнтовно 30 волинських спортсменів.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок