У Луцьку волонтери роздавали теплий одяг

У Луцьку волонтери роздавали теплий одяг

У Луцьку волонтери роздавали теплий одяг
Люди чекають на отримання допомоги. Фото: Суспільне Луцьк

Волонтери організації "Карітас-Спес Луцьк", що у Старому місті, організували одноразову благодійну акцію. Роздавали теплий одяг людям, які цього потребують, – розповіла Суспільному працівниця організації Анастасія Марків.

Верхній одяг та взуття для людей, які його потребують, волонтери видавали протягом трьох годин. Чергу сформували, попередньо роздавши людям номерки. Аби всі встигли вибрати те, що потрібно – встановили часовий ліміт.

Обмежень за кількістю речей в одні руки не робили, – говорить Анастасія Марків.

У Луцьку волонтери "КарітАс-спес" роздали допомогу тим, хто її потребує
Благодійники обмежень за кількістю речей в одні руки не робили. Фото: Суспільне Луцьк

Організація "Карітас-спес Луцьк" опікується дітьми-сиротами, людьми похилого віку, людьми з інвалідністю, малозабезпеченими та багатодітними родинами, – розповідає працівниця організації Анастасія Марків. Нині допомагають ще й внутрішньо переміщеним українцям.

У Луцьку волонтери "КарітАс-спес" роздали допомогу тим, хто її потребує
Акцію волонтери організували, як одноразову. Фото: Суспільне Луцьк

Переселенка з Лисичанська, що на Луганщині Надія Бурак прийшла наміряти собі куртку, а Ірина Дудник – із Балаклії Харківської області шукає речі для себе та двох синів-школярів.

Вживані речі, які роздають, – кажуть благодійники, – принесли волиняни, частину одягу привезли з Польщі. Акцію із роздачі готові повторити, якщо назбирають достатньо одягу і взуття від небайдужих.

Читайте також

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок