Волиняни боргують понад 16 мільйонів гривень за розподіл газу

Волиняни боргують понад 16 мільйонів гривень за розподіл газу

Станом на 31 січня волиняни боргують понад 16 мільйонів 600 тисяч гривень за розподіл газу, – повідомили в акціонерному товаристві "Волиньгаз".

Серед 5 100 боржників: 3 700 побутових споживачів і 1 400 – державний сектор.

Найбільше боргують за послугу розподілу газу у Луцьку, Володимирі, Нововолинську та Ковелі, а найменше у селищі Ратне та в Камені-Каширському, – кажуть газовики.

27 споживачів мають борг за послугу розподілу газу понад десять тисяч гривень. Рекордну несплату має лучанин. Він боргує майже 28 тисяч гривень.

У 2023 році тариф на розподіл газу для волинян буде без змін і становитиме 1,884 гривні з ПДВ за 1 метр кубічний на місяць.

Довідково: АТ "Волиньгаз" надає послуги з транспортування газу розподільними газопроводами. Оплата цієї послуги визначається тарифом на транспортування, розмір якого затверджує НКРЕКПНаціональна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг . До структури тарифу входять виробничі витрати та втрати природного газу, матеріальні витрати та послуги, витрати на оплату праці, інвестиції і плановий прибуток.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок