На Вінниччині ув'язнені ошукали громадян на сотні тисяч гривень

На Вінниччині ув'язнені ошукали громадян на сотні тисяч гривень

На Вінниччині ув'язнені ошукали громадян на сотні тисяч гривень
Cлідчі повідомили про підозру учасникам організованого злочинного угруповання / Нацполіція

На Вінниччині слідчі повідомили про підозру трьом ув'язненим, які ошукали громадян на сотні тисяч гривень. Про це повідомляє Нацполіція регіону.

Вони телефонували випадковим людям та представлялися співробітниками служби безпеки банку. Отримавши конфіденційну інформацію про їхні банківські картки, виводили з них гроші.

Правоохоронці кілька місяців документували злочинну діяльність підозрюваних. Це 35-річний організатор і двоє його спільників, віком 32 та 39 років. Чоловіки відбувають покарання за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів. Зокрема, за вбивства і крадіжки. Усі вони – мешканці Вінницької області.

Телефоном чоловіки розповідали людям, що хтось намагається зняти кошти з їхніх банківських рахунків. Пропонували пройти до найближчих банкоматів, щоб провести певні операції. Коли потерпілі виконували усі вказівки, гроші з карток зараховувалися на підконтрольні банківські рахунки членів групи.

Наразі поліція встановлює людей, які постраждали від дій шахраїв. Потерпілі мешкають у різних регіонах України.

Працівники поліції провели обшук за місцем відбування покарання засуджених і вилучили докази. Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна. Досудове розслідування триває.

Читайте також

  • На Вінниччині під час пожежі загинула 83-річна жінка
  • "Мінують комплексно і роблять пастки": сапер з Вінниччини про роботу піротехніків на звільнених територіях
На початок