В Росії заявили про перекидання додаткових сил до кордону з Україною

В Росії заявили про перекидання додаткових сил до кордону з Україною

В Росії заявили про перекидання додаткових сил до кордону з Україною
. Російські військові. Фото з сайту ГУР

У найближчі кілька днів до Курської області прибудуть додаткові сили та засоби, які забезпечують безпеку кордону, повідомив губернатор регіону Роман Старовойт. Про це повідомляє "Інтерфакс".

За словами губернатора, на території Курської області вже сформовано "солідний контингент сил та засобів Міністерства оборони, прикордонного управління, силових відомств", і ця робота триває.

Влада Курської області неодноразово заявляла, що регіон зазнає українських обстрілів після того, як Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну.

Що відомо про обстріли Курської області

Від початку вторгнення в Україну Росія неодноразово заявляла про обстріли Курської області, що межує з Сумської областю України. 11 квітня 2022 року там запровадили "жовтий" рівень терористичної небезпеки через начебто "провокації з боку українських націоналістів".

18 травня ввечері губернатор Курської області Роман Старовойт писав про обстріли населених пунктів Тьоткіне та Олексіївка, а 19 травня знову заявив про обстріл населеного пункту Тьоткіно. За словами Старовойта, тоді поцілили в спиртовий завод.

15 червня Роман Старовойт заявив, що Україна вранці того ж дня нібито обстріляла пункт пропуску "Крупець" у Рильському районі РФ. Він додав, що російські прикордонники "вогнем у відповідь придушили напад".

Також Старовойт заявляв, що у ніч на 6 грудня безпілотник атакував аеродром, розташований у Курській області Росії, внаслідок чого спалахнув нафтонакопичувач.

Читайте також

Військові РФ влучили у житловий будинок в Харкові, продовжують обстрілювати Херсон. 341 день війни. Онлайн

На початок