На Волині зросла захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19

На Волині зросла захворюваність на грип, ГРВІ та COVID-19

На Волині у період з 23 по 30 січня на 32% зросла захворюваність на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. На 12% збільшилась захворюваність на COVID-19, – повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

На гострі респіраторні вірусні інфекції, в тому числі коронавірусну інфекцію, захворіли три з половиною тисячі людей. 59 % серед недужих – діти до 17 років.

Всього з початку епідсезону ГРВІ та грипом перехворіли уже понад 72 тисячі волинян – це 7% населення області. Впродовж минулого тижня проти грипу вакцинувались 58 людей, всього з початку епідсезону – 2 400 людей.

Як зазначили епідеміологи, впродовж минулого тижня в області зареєстрували 152 випадки захворювання на COVID-19. Серед хворих – 17 дітей та троє медичних працівників.

Від ускладнень, викликаних коронавірусною інфекцією, померли четверо людей.

Найбільше недужих на коронавірус виявили у Луцькому районі – 75 підтверджених випадків. У Камені-Каширському районі – 37 нових хворих, у Ковельському – 24, найменше у Володимирському районі – 16 недужих.

Що відомо

  • За тиждень, із 16 по 22 січня, кількість недужих на коронавірусну інфекцію на Волині зросла на 7%.
  • Наприкінці листопада 2022-го в амбулаторії та медичні пункти на Волині розподілили вакцини проти грипу. Область отримала 1 500 доз вакцини "Ваксігрип" французького виробництва та 400 доз "Джісі Флю" корейського виробництва, у котрої десятидозний флакон".

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок