Через незадеклароване майно НАБУ скерувало до суду справу депутата Волиньради

Через незадеклароване майно НАБУ скерувало до суду справу депутата Волиньради

Доповнено

Через незадекларовані авто, нерухомість та доходи справу стосовно одного із депутатів Волинської обласної ради скерували до Вищого антикорупційного суду, – повідомили на сторінці Національного антикорупційного бюро Україні.

Порушення слідчі виявили в декларації обранця за 2020 рік. Загальна сума незадекларованого майна – 8,5 млн грн.

За даними слідства, депутат не вніс до декларації відомості про чотири автомобілі і напівпричіп, які йому належали, на загальну суму понад 112 тис. грн.

Також обранець не вказав дані про права у фермерському господарстві на суму 1,9 млн грн, які належать його дружині. Сам депутат, кажуть в НАБУ, має і власні зобов'язання перед цим господарством.

В декларації за 2020 рік слідчі також не побачили даних про продаж квартири, яку депутат оформив на доньку та її чоловіка. Нерухомість була продана за 2,5 мільйона гривень.

Імені обранця в НАБУ не називають. За коментарем Суспільне звернулося до відділу забезпечення діяльності керівництва облради. Зі слів заступниці керівника відділу Сніжани Шевчук, станом на ранок 30 січня від НАБУ, САП чи НАЗК в облраді не отримували жодних повідомлень чи офіційних документів, щодо розслідування та підозри депутату. Про кого з обранців йдеться – не знають.

Що відомо

  • 12 січня в НАБУ повідомили про підозру депутату Волинської облради у внесенні недостовірних даних до е-декларації за 2020 рік. Загальна сума незадекларованого майна – 8,5 млн грн. Тоді в облраді суспільному повідомили, що ніяких документів від слідчих не отримували.

Термінові новини читайте в Telegram та Viber Суспільного Луцьк.

На початок