Понад половина хворих – діти: ситуація з грипом та ГРВІ на Черкащині

Понад половина хворих – діти: ситуація з грипом та ГРВІ на Черкащині

На Черкащині меншає кількість зареєстрованих випадків захворювання на грип та ГРВІ. При цьому понад половина хворих – діти, повідомив Суспільному керівник обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач.

За інформацією медика, з 23 по 29 січня на грип та ГРВІ захворіли 4 304 людини.

"Порівняно з попереднім тижнем відзначається зниження захворюваності на 0,4%. З-поміж захворілих – 52,1% дітей віком до 17 років. Серед них – найбільше у віковій категорії 5-14 років", – зазначив він.

Показник загальної захворюваності на 100 тисяч населення склав 371,96, що на 19,1% нижче від епідемічного порогу по області, додав фахівець.

Найвищі показники захворюваності – у Маньківській, Чорнобаївській, Христинівській, Піщанській (дуже високий рівень інтенсивності), Медведівській, Драбівській, Мошнівській, Паланській (високий рівень інтенсивності) громадах.

Шпиталізували 298 людей (6,9% від кількості захворілих). Найбільше ушпиталених – віком 30-64 роки, найменше – 15-17 років.

За звітний тиждень в області летальних випадків від грипу не реєстрували.

Що відомо

  • Пік епідемії грипу на Черкащині слід очікувати в лютому-березні. Про це Суспільному розповів керівник обласного центру контролю та профілактики хвороб Володимир Папач. Наразі рівень захворюваності зменшується, однак незабаром медики очікують його зростання.
  • Нині на Черкащині активно циркулює вірус грипу типу А. З-поміж інших типів він вважається найбільш агресивним, який нерідко дає ускладнення для здоров’я людей

Читайте нас у Telegram: головні новини Черкащини та України

Дивіться нас на YouTube: найцікавіші новини Черкащини та України

Читайте також

На початок