Жертвами негоди в Афганістані стали 170 людей

Жертвами негоди в Афганістані стали 170 людей

Жертвами негоди в Афганістані стали 170 людей
Фото: CNN

В Афганістані через низькі температури та снігопади від початку року загинули вже 170 людей, серед них — жінки й діти.

Про це повідомляє Xinhua.

"Загалом 170 осіб, включаючи дітей та жінок, загинули, та ще 30 осіб, включаючи жінок та дітей, дістали травми через холодну погоду та снігопад у 24 із 34 провінцій країни за останні три тижні", — розповів афганський чиновник агентству.

За його словами, за цей період негода зруйнувала або пошкодила понад 150 житлових будинків. Він додав, що мороз і снігопади, які все ще тривають, також вбили близько 80 000 голів великої рогатої худоби, в тому числі корів, овець і кіз в інших частинах країни.

"Чиновник також закликав агентства з надання допомоги передати гуманітарну допомогу нужденним афганським сім'ям на цьому критичному етапі та допомогти їм пережити морозну зиму", — зазначає видання.

Як пише Xinhua, у тяжкому та розореному війною Афганістані, де немає системи центрального опалення, люди часто використовують вугілля, дрова чи зріджений газ, щоб зігрітися взимку. У багатьох випадках це забирає людські життя через витік газу чи викид чадного газу.

Надзвичайно холодна погода та снігопади охопили деякі райони Афганістану з першого тижня січня, коли температура в деяких районах впала до мінус 30 градусів за Цельсієм, зауважує агентство.

Читайте також

Військові РФ влучили у житловий будинок в Харкові, українські танкісти приїхали в Британію. 341 день війни. Онлайн

На початок