У G7 пояснили від чого залежить збільшення допомоги Україні

У G7 пояснили від чого залежить збільшення допомоги Україні

У G7 пояснили від чого залежить збільшення допомоги Україні
28 червня 2022 року, Баварія, саміт G7. Фото: Майкл Каппелер / Getty Images

Посли країн "Групи семи" (G7) наголосили на важливості боротьби з корупцією для збільшення іноземної допомоги та під час відновлення і відбудови України.

Про це йшлося під час зустрічі дипломатів з керівником Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Олександром Новіковим, повідомляє японське головування у групі послів країн G7 у Києві.

"Посли G7 зустрілися з головою НАЗК Новіковим і були ознайомлені з антикорупційною політикою та законодавством. Ми підкреслили критичну важливість боротьби з корупцією, в тому числі в контексті збільшення зовнішньої допомоги та під час відновлення та реконструкції України", — йдеться у повідомленні.

Що відомо про допомогу від країн G7

Раніше країни "Групи семи" пообіцяли продовжувати підтримку України, надавати їй військову допомогу, зокрема ППО, посилювати санкції проти РФ, а також працювати над притягненням до відповідальності винних у воєнних злочинах.

Для підтримки України "сімка" зібрала до 32 мільярдів доларів економічної допомоги і збирається надалі "мобілізувати" власний бюджет.

На початок