Генпрокурор призначив нових заступників: що про них відомо

Генпрокурор призначив нових заступників: що про них відомо

Генпрокурор призначив нових заступників: що про них відомо
Фото: Офіс генерального прокурора України

Генеральний прокурор Андрій Костін призначив нового першого заступника генпрокурора та двох заступників.

Про це повідомляє пресслужба Офісу генерального прокурора.

Зазначається, що посаду першого заступника генпрокурора отримав Олексій Хоменко. Одним із головних його завдань визначено нагляд за додержанням законів органами безпеки.

"З вересня 2022 року він обіймав посаду заступника Генпрокурора. До цього працював керівником Київської обласної прокуратури", — йдеться у повідомленні.

Заступником генпрокурора призначено Антона Войтенка. До цього він очолював Львівську обласну прокуратуру.

"Він куруватиме напрям нагляду за додержанням законів органами Державного бюро розслідувань. Також за ним буде закріплена спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері", — повідомили в Офісі генпрокурора.

Ще одним заступником генпрокурора стала Вікторія Літвінова. До призначення вона працювала заступником керівника спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генпрокурора.

"Вона і надалі опікуватиметься роботою спеціалізованої екологічної прокуратури, а також напрямами протидії порушенням прав людини у правоохоронній і пенітенціарній сферах та захисту інтересів дітей", — зазначається в дописі.

Андрій Костін зазначив, що всі новопризначені заступники позитивно себе зарекомендували та побажав їм плідної роботи.

"Під час війни нема часу на довгі роздуми і розкачування. Рішення приймаються швидко. Це необхідно щоб прокуратура працювала ефективно в складних умовах, в яких знаходиться правоохоронна система і вся наша країна. Ми всі, як команда, спільно працюємо для перемоги на своєму фронті", — підкреслив генпрокурор.

23 січня стало відомо, що президент Володимир Зеленський звільнив із займаних посад низку державних службовців. Серед них був заступник генпрокурора Олексій Симоненко.

Читайте також

Масована ракетна атака по Україні, Пентагон почне тренування ЗСУ на танках Abrams. 337 день війни. Онлайн

На початок