Залужний пожертвував з власної спадщини 1 мільйон доларів на ЗСУ

Залужний пожертвував з власної спадщини 1 мільйон доларів на ЗСУ

ЗМІ
Залужний пожертвував з власної спадщини 1 мільйон доларів на ЗСУ
Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний. Фото: Офіс президента

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний отримав 1 млн доларів у спадок від американця українського походження Григорія Степанця. Про це повідомила родина Степанців, пише видання The New York Times.

За даними НБУ, за минулий рік 22,3 мільярда гривень, або близько 500 мільйонів доларів, були пожертвувані безпосередньо на потреби армії підприємствами та приватними особами. Ця сума значно перевищила благодійні внески всередині України на гуманітарну допомогу, які склали 920 мільйонів гривень, або 20 мільйонів доларів, пише видання.

Одна з найбільших благодійних організацій, фонд "Повернись живим", зібрав на потреби армії 5,3 мільярда гривень, або 132 мільйони доларів. Благодійний фонд Сергія Притули, зібрав 3,5 мільярда гривень, або 87 мільйонів доларів.

"Що стосується пожертв від приватних осіб, то цього місяця головнокомандувач української армії генерал Валерій Залужний пожертвував 1 мільйон доларів на потреби армії зі спадщини, яку він отримав від американця українського походження Григорія Степанця, згідно з повідомленням родини Степанця. Прес-служба Збройних сил підтвердила факт пожертви", — йдеться у матеріалі NYT.

Читайте також

Зеленський та Залужний: українці назвали головних діячів минулого року

День ЗСУ: вчителі та однокласники Валерія Залужного розповіли, яким "Залізний генерал" був у шкільні роки

На початок