Першокласників почнуть зараховувати з 1-го червня

Першокласників почнуть зараховувати з 1-го червня

Першокласників почнуть зараховувати з 1-го червня

Прийом документів на зарахування дітей до першого класу у Черкасах розпочнеться 1-го червня. Цьогоріч заклади освіти поповнить 3 тисячі першокласників. Про це Суспільному повідомив директор департаменту освіти та гуманітарної политики міськради Сергій Воронов.

За його словами, обов’язковою вимогою у переліку документів є наявність довідки про щеплення.

Першокласників почнуть зараховувати з 1 червня

Черкащанка Світлана Гонтарева – мама першокласниці Люби. Жінка розповіла, що до школи дівчинку готувала вдома самостійно, підготовчі курси дитина не відвідувала.

У коридорі за партами батьки майбутніх першокласників писатимуть заяви на зарахування дітей до школи, розповіла директорка загальноосвітньої школи №26 Галина Титаренко. З її слів, цьогоріч з вересня у 26 школі планують навчати 90 першокласників.

"Батьки почали цікавитися вже давно, ще за місяць, ми для цього видали наказ відповідно до наказу Департаменту освіти. Розмістили його на сайті школи, прописали для батьків порядок прийому документів до першого класу і виставили графік, відповідно до якого вони можуть зареєструватися, щоб принести документи".
Першокласників почнуть зараховувати з 1 червня

За словами директорки, до карантину раз на тиждень для майбутніх першокласників у школі проводили безкоштовні адаптаційні курси, на яких діти знайомилися із педагогами. Цьогоріч перший клас набирає вчителька Олена Середенко. З її слів, попередньо вчителі з дітьми проводили безкоштовні адаптивні курси для першачків.

Першокласників почнуть зараховувати з 1 червня

Із 1-го по 30-те червня триватиме прийом документів на зарахування дітей до першого класу, розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики міськради Сергій Воронов:

"Цілий місяць триватиме прийом документів, і у перших числах липня, ми оголосимо про зарахування дітей. Власне, кожна школа оприлюднить списки дітей, які зараховані до перших класів. Батьки мають принести документи, у тому числі медичні довідки і звертаємо увагу, що потрібні будуть довідки про щеплення дітей, тому що в Законі України про Захист населення від інфекційних захворювань мова йде про зарахування дітей до дитячих закладів освіти, якими також є школи".
Першокласників почнуть зараховувати з 1 червня

Сергій Воронов зазначив, що батьки повинні принести заяву, копію свідоцтва про народження, медичну довідку 0-86 та підтвердження права на першочергове зарахування.

Авторка Ірина Філенко

Що відомо

На початок