В боях на Донеччині загинули двоє альпіністів з Харкова

В боях на Донеччині загинули двоє альпіністів з Харкова

В боях на Донеччині загинули двоє альпіністів з Харкова
Олександр Заколодний та Григорій Григор'єв. Фото: Геннадій Копейка

На війні з російськими окупантами загинули представники Харківського клубу альпіністів Олександр Заколодний та Григорій Григор'єв.

Про втрату повідомив президент Федерації альпінізму та скелелазіння Харківської області Геннадій Копейка.

"Вони були друзями, обом було по 35. Разом тренувалися, змагалися та їздили в гори. У перші дні вторгнення разом добровільно пішли захищати українську землю, разом воювали у Спеціальному підрозділі та загинули поруч в одному бою", — написав Копейка.

Олександр Заколодний був майстром спорту з альпінізму, кандидатом у майстри спорту зі скелелазіння та туризму. Олександр був членом збірної команди України з альпінізму та віцепрезидентом Федерації альпінізму та скелелазіння України.

"Влітку 2013 року в базовому таборі Нанга Парбат терористи розстріляли 10 альпіністів, серед яких було троє харків’ян. Олександру завжди щастило — він був в цей час на сходженні, але через 10 років не пощастило — терористи вбили його на рідній землі", — повідомив Копейка.

Григорій Григор'єв був кандидатом у майстри спорту зі скелелазіння, мав 2 розряд з альпінізму.

"Працював у Харківській міській раді над благоустроєм міста, багато виконував громадських справ, працюючи на скеледромі "Вертикаль", завжди допомагав на змаганнях як суддя. Чесна, добра, порядна, людина", — написав Геннадій Копейка.

Читайте також

"Вуличні бої у Соледарі — це страшна річ". Український військовий з місця найважчих боїв на Донбасі

Підписуйтесь на новини Харкова та області в Facebook, Viber, Instagram, Telegram, Youtube

На початок