Уродженець Житомирщини – що відомо про нового голову Нацполіції України Івана Вигівського

Уродженець Житомирщини – що відомо про нового голову Нацполіції України Івана Вигівського

Уродженець Житомирщини – що відомо про нового голову Нацполіції України Івана Вигівського
Фото: МВС

Із 20 січня обов'язки очільника Нацполіції України тимчасово виконуватиме уродженець Житомирщини Іван Вигівський, який до цього очолював Головне управління Нацполіції у Києві. На цю посаду його призначили після того як голову Нацполіції України Ігоря Клименка призначили в.о. обов'язків міністра внутрішніх справ після загибелі в авіакатастрофі в Броварах очільника МВС Дениса Монастирського. Розповідаємо, що відомо про нового очільника Нацполіції.

Іван Вигівський народився 26 березня 1980 року на Житомирщині.

Службу в органах внутрішніх справ розпочав у 1999 році з посади слідчого Очаківського міськрайонного відділу УМВС України в Миколаївській області. У 2003 році закінчив Національний університет внутрішніх справ України.

З 2015 по 2016 рік працював начальником Очаківського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області. Із 2016 року обіймав посаду заступника начальника Головного управління – начальника слідчого управління ГУНП в Миколаївській області. З 14 лютого 2020 року призначений на посаду начальника ГУНП в Полтавській області.

У серпні 2021 року Іван Вигівський став новим главою Національної поліції міста Києва. Він замінив на цій посаді Андрія Крищенка, який 11 серпня подав у відставку.

Голова Нацполіції Ігор Клименко заявив, що Київ вимагає від нового очільника особливої уваги в організації роботи, підборі керівної ланки й у розв'язанні проблемних питань. Також він наголосив на проблемах незаконного будівництва, рейдерства, майнових злочинів та крадіжок.

Вигівський у відповідь заявив, що у своїй діяльності визначить низку пріоритетів.

"Київ – це фактично серце нашої держави. Всі регіони повинні рівнятися на столицю. Роботи буде багато. Пріоритетними залишається боротьба з організованою злочинністю та безпека на вулицях столиці. Спільно з особовим складом будемо координувати свої дії, щоб продовжувати створювати безпечне середовище для киян та гостей міста", — зазначив тоді Іван Вигівський.

20 січня 2022 року Кабінет Міністрів України призначив Івана Вигівського тимчасовим виконувачем обов'язків голови Національної поліції України.

Що відомо про падіння гелікоптера у Броварах 18 січня

У Броварах на Київщині у середу, 18 січня, впав гелікоптер поблизу дитсадка. Як повідомив голова Національної поліції Ігор Клименко, розбився гвинтокрил ДСНС. Унаслідок авіакатастрофи загинуло керівництво МВС. Серед жертв трагедії — троє дітей.

Загинув міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, перший заступник міністра Євгеній Єнін та державний секретар Юрій Лубкович.

Підписуйтеся, читайте, дивіться головні новини Житомирщини на наших платформах:

Telegram | Instagram | Viber | Facebook | YouTube

На початок